Ta strona korzysta z plików cookies w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia, prowadzenia statystyk, oraz poprawnego funkcjonowania. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na przechowywanie plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce prywatności.

trener online

O mnie

Cześć, nazywam się Michał Bieńko.

Jako wieloletni trener i zawodnik przechodzący przez wykańczające treningi i monotonne diety szybko zorientowałem się, że nie da się utrzymać efektów bez poświęcania na to większości swojego wolnego czasu. Chciałem osiągnąć te same wyniki jedząc to co lubię, dlatego przeczytałem każdą dietetyczną i treningową książkę, która wpadła mi w ręce. Niestety żadna nie dała mi informacji których potrzebowałem. Dlatego stworzyłem własne metody.

Na podstawie współpracy z setkami kobiet uświadomiłem sobie, że cierpią na deficyt wolnego czasu. Dlatego stworzyłem metody treningowe, które pozwalają trenować krócej i efektywniej. Dzięki wprowadzeniu autorskich metod żywieniowych, moje podopieczne zaoszczędzają czas spędzony w kuchni do 5h tygodniowo (co daje prawie dobę w miesiącu!). Mogą go poświęcić dla bliskich, na swoją pasję, czy obejrzenie ulubionego serialu.

Odbywając tysiące treningów personalnych uświadomiłem sobie, jak duże koszty ponoszą by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Godziny cardio, nieefektywne programy treningowe, monotonne jedzenie. Ja też kiedyś myślałem, że tak trzeba!

trener online

Dostosowałem modne SuperFoods do Polskich zamienników i poznałem metody pozwalające na jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej i budowy masy mięśniowej (też myślałem, że tak się nie da).

W dietach wybieram produkty, które są dostępne w każdym sklepie. Poznałem metody, które pozwalają na jednoczesne spalanie opornej tkanki tłuszczowej i budowy zgrabnych ud, mocnych pleców i twardych pośladków (co przydaje się w życiu).

Posiadam autorskie programy metamorfozy sylwetki, ponad 100 filmów instruktażowych, darmowe artykuły i bezpłatną grupę wsparcia online. Odbyłem specjalistyczne szkolenia z zakresu dietetyki i suplementacji, żywienia kobiet w ciąży i dzieci, dietoterapii chorób autoimmunologicznych i metodyki treningowej. Wiedzę zdobytą na szkoleniach uzupełniłem o dziesiątki książek i tysiące przetrenowanych godzin. Dzięki temu budowa wymarzonej sylwetki wśród moich klientów przebiega szybko i sprawnie.

Chciałabyś sprawdzić na własnej skórze, jak łatwo można zredukować do 6kg w 6 tygodni?

Dołącz do programu

Newsletter

Dołączenie do subskrybcji to Twój pierwszy krok. Nauczysz się jak być na diecie nawet o tym nie wiedząc i trenować tak, by szybko osiągnąć swoje cele.

Uwaga! Wiadomości mogą pojawić się na Twojej skrzynce w zakładkach "Oferty" lub "Powiadomienia"