Jestem gotowa by dołączyć do Programu Budowy Sylwetki Hollywood 2.0!

Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystko czego się nauczę w programie pozwoli jest najskuteczniejszą metodą na wymarzoną figurę.

Program Budowy Sylwetki Hollywood
Program Budowy
Sylwetki Hollywood

Coś więcej niż tylko modelowanie sylwetki. Wypełnij formularz, aby dołączyć do programu:

Dane płatności

Your Products

Product
Quantity
Price
Hollywood 2.0
Płatność jednorazowa
+
2397,00 
Hollywood 2.0
427,00  every month
Płatność ratalna - 6 płatności po 427zł co 30 dni
+
427,00 

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Symbol zastępczy
Hollywood 2.0
  × 1
2397,00 
Kwota 2397,00 
Łącznie 2397,00  (zawiera 448,22  Podatek)
 • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Potrzebujesz pomocy ?

Napisz maila na kontakt@michalbienko.pl

Oto, co otrzymasz…
6 etapowy program odżywiania spalający tłuszcz (wartość 2997 zł)

Co się stanie, gdy połączymy naszą wiedzę dietetyczną z najlepszymi kucharzami w regionie?
.. Powstaną prawdziwe BOMBY smakowe jak z 5* restauracji, spalające tłuszcz!

 • 3-4 posiłki dziennie
 • ZERO uczucia głodu
 • Tanie i łatwo dostępne produkty
 • MINIMUM czasu spędzonego w kuchni

3 etapowy program treningowy
(wartość 2497 zł)

W pierwszym miesiącu przygotujemy Twoje ciało na 5 miesięcy TOTALNEJ metamorfozy.. podczas której Twoje pośladki staną się okrągłe i jędrne, plecy wyprostowane, nogi wymodelowane a brzuch idealnie płaski..

 • Wideo demonstracja ćwiczeń
 • Treningi hybrydowe
 • Treningi spalające oporną tkankę tłuszczową
 • Treningi budujące damskie proporcje
Pełne wsparcie online (wartość 2997 zł)

Nie działamy jak nasza konkurencja. Nie musisz prosić się o kontakt. Nie musisz czekać 2 tygodni na odpowiedź. Mamy bezpośredni kontakt minimum 3x w tygodniu lub częściej, jeśli tylko potrzebujesz.

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku (wartość 1997zł)

Otrzymujesz dostęp do społeczności w której poznasz podobne do siebie kobiety, które mają ten sam cel. Dzięki temu będziesz miała dużo większą motywację a w przypadku jej braku – wystarczy, że napiszesz na grupie.

BONUS: Regularne szkolenia z modelowania sylwetki (wartość 3497zł)

W wyznaczonych dniach i godzinach, będziemy spotykać się na wideo konwersacji. To czas w którym będziemy przekazywać swoją wiedzę i odpowiadać na wszystkie pytania, które będą się pojawiać.

Czego możesz oczekiwać?
 • Dostaniesz gotowe rozwiązania, dzięki czemu zaoszczędzisz setki godzin i tysiące złotych na nieefektywne diety, treningi i suplementy. Dzięki ponad 13 letniemu doświadczeniu Michała Bieńko, uzyskasz najszybszą i najskuteczniejszą drogę do zbudowania wymarzonej figury.

   

 • Poznasz metodykę żywieniową która skutecznie zahamuje Twój apetyt, pozwoli Ci na spożywanie jedzenie produktów które kochasz.. i całkowicie odmieni Twoje podejście do diety.

   

 • Dzięki specjalistycznym filmikom treningowym, poznasz zaawansowaną technikę ćwiczeń byś mogła zbudować tkankę mięśniową dokładnie tam, gdzie chcesz.
 
 • Dostaniesz dostęp do wszystkich plików, by osiągnąć maksymalnie szybkie efekty. Każdy kolejny etap to nowe pliki, które będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową. Techniki żywieniowo – treningowe są bardzo zaawansowane, jednak opisane w prosty sposób byś mogła krok-po-kroku wszystko wdrożyć bez żadnych błędów.

   

 • Będziesz mogła ukończyć cały program z jedną, najważniejszą umiejętnością której nie ma 90% osób trenujących – ZNAJOMOŚCIĄ SWOJEGO CIAŁA. Dzięki temu już do końca życia będziesz wiedziała w jaki sposób odżywiać się i trenować, by wyglądać tak jak gwiazdy Hollywood.

Możesz osiągnąć rezultaty bardzo szybko jednak musisz pamiętać, że sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Uzyskasz dostęp do najskuteczniejszych metod na świecie w kwestii budowania wymarzonej figury, jeśli jednak nie wdrożysz ich do życia to nie uzyskasz efektów. Wszystko będzie zależne od Twojego podejścia, motywacji, zaangażowania. Jeśli zaczniesz odpuszczać, efekty zaczną słabnąć albo zanikać. Tak jak wspomniałem – sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Rezultaty przedstawione w materiałach promujących program Hollywood, nie mogą być gwarancją uzyskania takich samych efektów u Ciebie. Możesz mieć słabsze, lub dużo lepsze. Wszystko zależne jest od Ciebie.

Michał Bieńko