Jestem gotowa by zbudować sylwetkę Hollywood! Chcę zacząć budować wymarzoną figurę już teraz.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystko czego się nauczę w programie pozwoli jest najskuteczniejszą metodą na wymarzoną figurę.

Program Budowy Sylwetki Hollywood

6-Miesięczny Program Budowy
Sylwetki Hollywood

Coś więcej niż tylko modelowanie sylwetki. Wypełnij formularz, aby dołączyć do programu:

Dane płatności

Your Products

Product
Quantity
Price
Hollywood 1.0 - 6 miesięcy
Płatność jednorazowa
2997,00 
Hollywood 1.0 - 6 miesięcy - Raty
527,00  every month
Płatność ratalna - 6 płatności po 527 zł co 30 dni
527,00 

Twoje zamówienie

Produkt Podsuma
Hollywood 1.0 - 6 miesięcy (Full)  × 1 2997,00 
Podsuma 2997,00 
Łącznie 2997,00  (zawiera 142,71  Podatek)
 • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.


Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Potrzebujesz pomocy ?

Napisz maila na kontakt@michalbienko.pl

Oto, co otrzymasz…
System odżywiania spalający oporny tłuszcz (wartość 1497 zł)

Po dołączeniu otrzymasz jadłospis, który w przeciągu 24h zacznie spalać tkankę tłuszczową i skutecznie zahamuje ochotę na słodycze. Każdy posiłek będzie tani i łatwy do przyrządzenia.

W każdym miesiącu będą nowe etapy żywieniowe, które dodatkowo zadbają o Twoje narządy wewnętrzne, dając uczuie “zasysanego” brzucha.

 • Tania lista zakupów
 • Szeroki spis zamienników
 • Łatwo dostępne produkty

3 etapowy program treningowy: Optymalizowanie
(wartość 2997 zł)

Przez 6 miesięcy pracujemy nad tym, by dopalić resztki tkanki tłuszczowej i zbudować kobiece proporcje. W tym okresie skóra zacznie się wchłaniać, dzięki czemu pozbędziemy się wiotkiej skóry. Te etapy pozwolą zbudować całkowicie nową sylwetkę.

 • Detoks
 • Budowa silnej sylwetki
 • Budowa silnej sylwetki 2.0
 • Wytrzymałość absolutna
 • Modelowanie dolnej części ciała
 • Modelowanie górnej części ciała

3 etapowy program treningowy: Systematyzowanie
(wartość 1497 zł)

Ostatnie 3 miesiące poświęcone są na to, by podkreślić proporcję, wprowadzić Proces Odmładzania Organizmu i pożegnać się z efektem jojo. Te etapy pozwalają na to, by już nigdy nie potrzebować pomocy trenera / dietetyka i zachować zbudowaną sylwetkę na całe życie.

 • System 90-60-90
 • Odmładzanie organizmu
 • Dead Jo-Jo

Pełne wsparcie Messenger
(wartość 1497 zł)

Otrzymasz nielimitowaną możliwość zadawania pytań. Dzięki Programie Budowy Sylwetki Hollywood – prawdopodobnie nie będziesz miała żadnych niejasności. W razie gdyby jednak tak się zdarzyło, możesz po prostu wysłać wiadomość, a my odpiszemy w przeciągu chwili.

Cotygodniowe konsultacje telefoniczne
(wartość 1997 zł)

Dzięki regularnym konsultacjom, będziesz miała tzw. “bata nad sobą”. Konsultacje dają Ci pewność odnośnie tego w jakim idziesz kierunku. Jeżeli zdarzy Ci się wyjazd, impreza, inne wydarzenie – będziemy mogli szybko reagować, byś nie schodziła z wyznaczonego kursu.

Analiza badań hormonalnych, rozpiska suplementacji pod niedobory
(wartość 2497 zł)

Szanujemy Twoje pieniądze, dlatego nie otrzymasz żadnych suplementów które będą Ci zbędne. Analiza badań hormonalnych pozwoli na to by zdiagnozować, czego dokładnie potrzebuje Twój organizm. Wyrównanie niedoborów pozwoli na dwukrotne przyśpieszenie efektów.

Dostęp do aplikacji mobilnej
(wartość 1497 zł)

Treningi, dieta, konsultacje, chat, pomiary sylwetki, zdjęcia.. wszystko w jednym miejscu. Nie będziesz musiała niczego drukować ani szukać. Najwyższy standard na Polskim rynku

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
(wartość 4497 zł)

Otrzymujesz dostęp do społeczności w której poznasz podobne do siebie kobiety, które mają ten sam cel. Dzięki temu będziesz miała dużo większą motywację a w przypadku jej braku – wystarczy, że napiszesz na grupie.

BONUS: Regularne szkolenia z modelowania sylwetki
(wartość 2497zł)

W wyznaczonych dniach i godzinach, będziemy spotykać się na wideo konwersacji. To czas w którym będę przekazywać swoją wiedzę i odpowiadał na wszystkie pytania, które będą się pojawiać.

Czego możesz oczekiwać?
 • Dostaniesz gotowe rozwiązania, dzięki czemu zaoszczędzisz setki godzin i tysiące złotych na nieefektywne diety, treningi i suplementy. Dzięki ponad 13 letniemu doświadczeniu Michała Bieńko, uzyskasz najszybszą i najskuteczniejszą drogę do zbudowania wymarzonej figury.

   

 • Poznasz metodykę żywieniową która skutecznie zahamuje Twój apetyt, pozwoli Ci na spożywanie jedzenie produktów które kochasz.. i całkowicie odmieni Twoje podejście do diety.

   

 • Dzięki specjalistycznym filmikom treningowym, poznasz zaawansowaną technikę ćwiczeń byś mogła zbudować tkankę mięśniową dokładnie tam, gdzie chcesz.
 
 • Dostaniesz dostęp do wszystkich plików, by osiągnąć maksymalnie szybkie efekty. Każdy kolejny etap to nowe pliki, które będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową. Techniki żywieniowo – treningowe są bardzo zaawansowane, jednak opisane w prosty sposób byś mogła krok-po-kroku wszystko wdrożyć bez żadnych błędów.

   

 • Będziesz mogła ukończyć cały program z jedną, najważniejszą umiejętnością której nie ma 90% osób trenujących – ZNAJOMOŚCIĄ SWOJEGO CIAŁA. Dzięki temu już do końca życia będziesz wiedziała w jaki sposób odżywiać się i trenować, by wyglądać tak jak gwiazdy Hollywood.

Możesz osiągnąć rezultaty bardzo szybko jednak musisz pamiętać, że sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Uzyskasz dostęp do najskuteczniejszych metod na świecie w kwestii budowania wymarzonej figury, jeśli jednak nie wdrożysz ich do życia to nie uzyskasz efektów. Wszystko będzie zależne od Twojego podejścia, motywacji, zaangażowania. Jeśli zaczniesz odpuszczać, efekty zaczną słabnąć albo zanikać. Tak jak wspomniałem – sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Rezultaty przedstawione w materiałach promujących program Hollywood, nie mogą być gwarancją uzyskania takich samych efektów u Ciebie. Możesz mieć słabsze, lub dużo lepsze. Wszystko zależne jest od Ciebie.

Michał Bieńko