Jestem gotowa by zbudować sylwetkę Hollywood! Chcę zacząć budować wymarzoną figurę już teraz.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystko czego się nauczę w programie pozwoli jest najskuteczniejszą metodą na wymarzoną figurę.

Program Budowy Sylwetki Hollywood

12-Miesięczny Program Budowy
Sylwetki Hollywood

Coś więcej niż tylko modelowanie sylwetki. Wypełnij formularz, aby dołączyć do programu:

Dane płatności

Your Products

Product
Quantity
Price
Hollywood 1.0 - 12 miesięcy (2 miesiące gratis!)
Płatność jednorazowa za 12 miesięcy
+
3997,00 
Hollywood 1.0 - 12 miesięcy
397,00  every month
Płatność ratalna - 12 płatności po 397zł co 30 dni
+
397,00 

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Symbol zastępczy
Hollywood 1.0 - 12 miesięcy (Basic)
  × 1
3997,00 
Kwota 3997,00 
Łącznie 3997,00  (zawiera 747,41  Podatek)
 • Zapłać kartą płatniczą przez Stripe.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Potrzebujesz pomocy ?

Napisz maila na kontakt@michalbienko.pl

Oto, co otrzymasz…

1 etap – 1-3 miesiąc: Dostosowanie (wartość 1497 zł)

Totalny reset organizmu, podkręcanie metabolizmu, przełamywanie adaptacji metabolicznej. Ten etap służy od tego, by odblokować organizm na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Te etapy zrzucają szybko wagę i spalają tłuszcz.

 • Speriodyzowane programy treningowe
 • Wideo demonstracja ćwiczeń
 • Treningi hybrydowe
 • Treningi spalające oporną tkankę tłuszczową
 • Treningi budujące damskie proporcje

2 etap – 4-9 miesiąc: Optymalizowanie
(wartość 2997 zł)

Przez 6 miesięcy pracujemy nad tym, by dopalić resztki tkanki tłuszczowej i zbudować kobiece proporcje. W tym okresie skóra zacznie się wchłaniać, dzięki czemu pozbędziemy się wiotkiej skóry. Te etapy pozwolą zbudować całkowicie nową sylwetkę.

 • Detoks
 • Budowa silnej sylwetki
 • Budowa silnej sylwetki 2.0
 • Wytrzymałość absolutna
 • Modelowanie dolnej części ciała
 • Modelowanie górnej części ciała

3 etap – 10-12 miesiąc: Systematyzowanie
(wartość 1497 zł)

Ostatnie 3 miesiące poświęcone są na to, by podkreślić proporcję, wprowadzić Proces Odmładzania Organizmu i pożegnać się z efektem jojo. Te etapy pozwalają na to, by już nigdy nie potrzebować pomocy trenera / dietetyka i zachować zbudowaną sylwetkę na całe życie.

 • System 90-60-90
 • Odmładzanie organizmu
 • Dead Jo-Jo

System odżywiania spalający oporny tłuszcz (wartość 2497 zł)

Po dołączeniu otrzymasz jadłospis, który w przeciągu 24h zacznie spalać tkankę tłuszczową i skutecznie zahamuje ochotę na słodycze. Każdy posiłek będzie tani i łatwy do przyrządzenia.

W każdym miesiącu będą nowe etapy żywieniowe, które dodatkowo zadbają o Twoje narządy wewnętrzne, dając uczuie “zasysanego” brzucha.

 • Tania lista zakupów
 • Szeroki spis zamienników
 • Łatwo dostępne produkty

Analiza badań hormonalnych, rozpiska suplementacji pod niedobory
(wartość 2997 zł)

Szanujemy Twoje pieniądze, dlatego nie otrzymasz żadnych suplementów które będą Ci zbędne. Analiza badań hormonalnych pozwoli na to by zdiagnozować, czego dokładnie potrzebuje Twój organizm. Wyrównanie niedoborów pozwoli na dwukrotne przyśpieszenie efektów.

Dostęp do aplikacji mobilnej
(wartość 1497 zł)

Treningi, dieta, konsultacje, chat, pomiary sylwetki, zdjęcia.. wszystko w jednym miejscu. Nie będziesz musiała niczego drukować ani szukać. Najwyższy standard na Polskim rynku

Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
(wartość 1449 zł)

Otrzymujesz dostęp do społeczności w której poznasz podobne do siebie kobiety, które mają ten sam cel. Dzięki temu będziesz miała dużo większą motywację a w przypadku jej braku – wystarczy, że napiszesz na grupie.

BONUS: Regularne szkolenia z modelowania sylwetki
(wartość 5497zł)

W wyznaczonych dniach i godzinach, będziemy spotykać się na wideo konwersacji. To czas w którym będę przekazywać swoją wiedzę i odpowiadał na wszystkie pytania, które będą się pojawiać.

Czego możesz oczekiwać?
 • Dostaniesz gotowe rozwiązania, dzięki czemu zaoszczędzisz setki godzin i tysiące złotych na nieefektywne diety, treningi i suplementy. Dzięki ponad 13 letniemu doświadczeniu Michała Bieńko, uzyskasz najszybszą i najskuteczniejszą drogę do zbudowania wymarzonej figury.

   

 • Poznasz metodykę żywieniową która skutecznie zahamuje Twój apetyt, pozwoli Ci na spożywanie jedzenie produktów które kochasz.. i całkowicie odmieni Twoje podejście do diety.

   

 • Dzięki specjalistycznym filmikom treningowym, poznasz zaawansowaną technikę ćwiczeń byś mogła zbudować tkankę mięśniową dokładnie tam, gdzie chcesz.
 
 • Dostaniesz dostęp do wszystkich plików, by osiągnąć maksymalnie szybkie efekty. Każdy kolejny etap to nowe pliki, które będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową. Techniki żywieniowo – treningowe są bardzo zaawansowane, jednak opisane w prosty sposób byś mogła krok-po-kroku wszystko wdrożyć bez żadnych błędów.

   

 • Będziesz mogła ukończyć cały program z jedną, najważniejszą umiejętnością której nie ma 90% osób trenujących – ZNAJOMOŚCIĄ SWOJEGO CIAŁA. Dzięki temu już do końca życia będziesz wiedziała w jaki sposób odżywiać się i trenować, by wyglądać tak jak gwiazdy Hollywood.

Możesz osiągnąć rezultaty bardzo szybko jednak musisz pamiętać, że sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Uzyskasz dostęp do najskuteczniejszych metod na świecie w kwestii budowania wymarzonej figury, jeśli jednak nie wdrożysz ich do życia to nie uzyskasz efektów. Wszystko będzie zależne od Twojego podejścia, motywacji, zaangażowania. Jeśli zaczniesz odpuszczać, efekty zaczną słabnąć albo zanikać. Tak jak wspomniałem – sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. Rezultaty przedstawione w materiałach promujących program Hollywood, nie mogą być gwarancją uzyskania takich samych efektów u Ciebie. Możesz mieć słabsze, lub dużo lepsze. Wszystko zależne jest od Ciebie.

Michał Bieńko