Jak zmniejszyć talię i podkręcić metabolizm w 48h?

Protokół płaski brzuch, zaprogramuj tydzień, wyreguluj rytm dobowy, rozciągnij się!

Chciałbym dać Ci jednorazową możliwość zakupienia materiałów, które ułatwią Twój proces modelowania sylwetki..

Zawiera on protokół na płaski brzuch, wysoce skuteczną metodykę planowania tygodnia, naukowe regulowanie rytmu dobowego i program na rozciąganie. 

Dzięki tym programom szybko zmniejszysz obwód brzucha, wzrośnie o 200% Twoja energia w ciągu dnia, ustąpią wszelkie bóle mięśniowe i poznasz metodę, która zmieni Twoją motywację w trwałe nawyki!

Korzyści z aktualizacji VIP:

Protokół na płaski brzuch – Poznaj metodę, która pozwoli zmniejszyć obwód Twojej talii!

Zaprogramuj tydzień – To skuteczna taktyka, która zaprogramuje Twój umysł do ciężkich

treningów. Już nigdy nie poczujesz braku motywacji!

Wyreguluj rytm dobowy – Oparte na nauce rozwiązania, które poprawią Twój sen, napędzą metabolizm i dodadzą 200% energii w ciągu dnia!

Protokół na rozciąganie – Krótkie i efektywne ćwiczenia, które pozwolą pozbyć się bólów mięśniowych, rozluźnią Twoje ciało a Ty poczujesz się silniejsza i lżejsza!

+ EKSKLUZYWNE SZKOLENIA:

Jak radzić sobie z brakiem motywacji? (58min) – Poznaj sprawdzone metody, które pozwolą Ci utrzymać motywację przez cały okres modelowania sylwetki.

Jak pozbyć się nadmiaru wody z organizmu? (65min) – Poznaj moje sekretne metody, które są bezpieczne i szalenie skuteczne!


Jak dobierać obciążenia? (56min) – Dowiedz się w jaki sposób wybierać obciążenia, by modelować a nie rozbudowywać nadmiernie sylwetki!

Jak przyśpieszyć efekty? (57 min) – Nie chcesz czekać dłużej na efekty? Dowiedz się co zrobić, by je przyśpieszyć!

Trening w domu, czy na siłowni? (84min) – Dowiedz się co zrobić, by trening w domu był równie skuteczny co na profesjonalnej siłowni!

Jak radzić sobie ze zmęczeniem? (71min) – Poznaj metody, które pomogą Ci być na bardziej niż pełnych obrotach przez 7 dni w tygodniu!

Będąc trenerem przez ponad 10 lat obserwowałem klientki, które mimo ogromnej motywacji na początku, bardzo szybko rezygnowały ze swoich celów. 

Spójrzmy prawdzie w oczy. Najlepsze rezultaty uzyskiwały te osoby, które płaciły kilka tysięcy złotych za treningi personalne. Każdy niezrealizowany trening przepadał, a więc mieli ogromną motywację do przychodzenia na siłownię.

Niestety, nie wszyscy mogli pozwolić sobie na taki wydatek. Zawsze tłumaczyłem, że na efekty trzeba zaczekać. Ci cierpliwsi uzyskiwali rezultaty, reszta odpadała. Przez lata pracowałem nad tym, by wszyscy mogli uzyskać szybkie efekty.

Właśnie dlatego stworzyłem BEZPIECZNĄ i SKUTECZNĄ metodykę, która pozwala przekuć motywację w trwałe nawyki. Ten Program VIP to ŁATWE i SZYBKIE metody, które możesz wdrożyć w przeciągu 48h.

To one zapewnią Ci trwałą motywację zarówno do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, jak i utrzymania jej w przyszłości.

Bardzo ważna informacja! 

Ten program jest dedykowany dla kobiet, którym zaczyna brakować czasu dla siebie, mają chwiejną motywację i coraz mniej energii w ciągu dnia.

Protokoły VIP zawierają:

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-c366d2fb450bc3e773c33631f8842ac9' }}

VIP protokół na zaprogramowanie tygodnia

(Wartość 149zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-e9c1c71215594f824d3d247681f8c055' }}

Stworzenie tego protokołu zajęło mi wiele lat. Przekazuję go jedynie swoim podopiecznym z którymi współpracuję od dłuższego czasu.

Każda moja klientka która go wdrożyła,

zachowała wypracowane efekty nawet po zakończeniu współpracy ze mną. 

Ten protokół to coś więcej niż tylko wytyczne – to metoda, która pozwala zachować efekty na całe życie. Wdrożenie jej zajmie Ci maksymalnie 2h, a efekty uzyskasz już po kilku dniach.

VIP Protokół na płaski brzuch

(Wartość 99zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-557b74297226525f3e63e973286ceae1' }}

Czy możliwe jest zmniejszenie obwodu talii w bezpieczny sposób? Tak! Tylko i wyłącznie pod warunkiem, że metody są zgodne z fizjologią ludzkiego organizmu.

To gwarantuje efekty, które będą w stanie momentalnie zmniejszyć obwód Twojego brzucha.

Dodatkowo, będziesz miała uczucie ciągle napiętego brzucha. Dzięki temu wyprostujesz plecy, podniesiesz swój biust i zaczniesz lepiej dotleniać swój organizm.

Poczujesz się o 10 lat młodsza!

VIP Protokół na wyregulowanie rytmu dobowego

(Wartość 99zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-ea5150c403dc18dd2c11bd0b3fa186df' }}

80% kobiet popełnia ten sam błąd przy spalaniu tkanki tłuszczowej.

Rozregulowany sen to pierwsza przyczyna spowolnienia spalania tłuszczu. I choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze można pozwolić sobie na dłuższy sen – tak zawsze można wydłużyć fazę głębokiego snu. 

To właśnie podczas tej fazy organizm najefektywniej regeneruje się. Dzięki temu

protokołowi klientki wydłużają głęboką fazę snu o 300%, co daje tyle samo więcej energii w ciągu dnia. A tłuszcz? Znika w oczach!

VIP Protokół na rozciąganie

(wartość 99zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-cf817fc5edd34b772e0a2011624ae2dd' }}

Nikogo z nas nie trzeba przekonywać do rozciągania, jednak mało kto potrafi robić to w sposób prawidłowy.

Protokół zawiera ćwiczenia, które będziesz mogła wykonać w 5 minut a rezultaty odczujesz w przeciągu 24h!

Zmniejszysz bóle kręgosłupa, ciało będzie lepiej dotlenione a Ty poczujesz się o 10 lat młodziej!

Jak radzić sobie z brakiem motywacji?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-2ac1348011407e678ca489b5a60eb629.png' }}

Czy zdarzyło Ci się rozpocząć treningi, a po kilku tygodniach zrezygnować z nich? Albo zrobić dietetyczne zakupy i po tygodniu zaniechać kolejnych? Na tym szkoleniu nauczę Cię jak wytrwać przez całe 90 dni w swoich postanowieniach.. i późnej.

Całość szkolenia: 58 min

Jak pozbyć się nadmiaru wody z organizmu?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-1a864e5a68d25c358785fa792177bfff.png' }}

Nie chcesz wydawać kolejnych pieniędzy na magiczne suplementy, które nie działają? Chcesz wiedzieć co zrobić, by w zaledwie 24h Twoja sylwetka wyostrzyła się, ujędrniła a brzuch bardziej zarysował? Na tym szkoleniu znajdziesz same bezpieczne metody!

Całość szkolenia: 65 min

Jak dobierać obciążenia?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-6486da6d58fc63152a813daccc4fee99.png' }}

Co zrobić, by wymodelować sylwetkę w kobiecy sposób.. zamiast nadmiernie rozbudowywać mięśni? Co zrobić, by podnieść pośladki a nie zbudować masywnych ud? Jak uniknąć muskularnych ramion? To godzinne szkolenie odpowie Ci na wszystkie pytania!

Całość szkolenia: 56 min

Jak przyśpieszyć efekty?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-8c8b608dfc94b654bbb873a5bfbf5989.png' }}

Poznaj metody, które wykorzystywane są przez zawodniczki Bikini Fitness na całym świecie! Czasami wystarczy dokonać kilku zmian w treningu, by przyśpieszyć dwukrotnie efekty.. dowiedz się, jakie.

Całość szkolenia: 57 min

Trening w domu, czy na siłowni?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-e5d592ca61617926df1fbe4053dd4352.png' }}

Chciałabyś trenować w domu tak, jak na profesjonalnej siłowni? Jakie elementy powinien zawierać trening, by uzyskać efekty jeszcze szybciej? Dlaczego nie potrzebujesz drogiego sprzętu?

Całość szkolenia: 84 min

Jak radzić sobie ze zmęczeniem?

(wartość 199zł)

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-20a32d55704be9cfc3301dd01cce1297.png' }}

Chciałabyś być na pełnych obrotach 7 dni w tygodniu? Zdarza Ci się mieć problemy ze skupieniem, koncentracją i sennością? Dowiedz się co powinnaś zrobić, by nie odczuwać zmęczenia przez cały okres Wyzwania Bikini!

Całość szkolenia: 71 min

Gotowa by zmniejszyć obwód talii, wyregulować swój rytm dobowy i poznać sekrety motywacji z protokołem VIP dostępnym tylko na tej stronie?

Całość programu zawierającego protokół planowania tygodnia, rozciągania, płaskiego brzucha i regulowania rytmu dobowego ma wartość aż 1640zł!

Jednak z uwagi na to, że jest to ostatnia okazja, jednocześnie będąc pewny metod przedstawionych w protokołach, daję Ci gwarancję w postaci pełnego zwrotu pieniędzy! 

Dlatego zamiast pobrać od Ciebie 1640zł (pamiętaj, że większość moich klientek płaciła kilka tysięcy złotych miesięcznie za współpracę ze mną) oferuję całość pakietu za jedynie 97zł! To 85% zniżki, która przyniesie zmiany na całe Twoje życie!