Przygotuj kilka minut by odpowiedzieć na pytania poniżej.

Jak zakończysz, zaplanuj czas na rozmowę telefoniczną, podczas której zrobimy burzę mózgów i zaplanujemy budowę Twojej Sylwetki Hollywood razem.

Jeżeli wydaje Ci się, ze nie masz czasu na treningi i diety z uwagi na nadmiar obowiązków…

Małgorzata M.

Małgorzata po ciąży miała bardzo mało czasu dla siebie. Metodyka w Programie Hollywood pozwoliła Jej na to, by wymodelować sylwetkę, nie tracąc na to całego wolnego czasu. Ma dużo więcej energii, karmi piersią i z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej!

Jeżeli stosowałaś wiele programów, które nie przyniosły zamierzonych efektów i wydaje Ci się, że masz “złe geny”…

Joanna R.

Joanna nie ma czasu na treningi na siłowni, spotkania z trenerem, ma bardzo mało czasu dla siebie… Jej celem jest to, by wymodelować sylwetkę w kobiecy sposób. Przez 6 miesięcy ciężkich treningów w internecie nie zauważyła takiej zmiany, jak po 3 tygodniach w Programie Hollywood.

Jeżeli utknęłaś w martwym punkcie, mimo codziennych treningów i 6 posiłków dziennie…

Iga Ch.

Iga zaoszczędziła 3x więcej czasu na przygotowaniu posiłków i pozbyła się ochoty podjadania słodyczy. Sylwetka się szybko modeluje z uwagi na treningi siłowe, które można wykonywać w domu. Dodatkowo co tydzień poznaje i wykorzystuje wiedzę wartą dziesiątki tysięcy złotych, która na bieżąco jest przekazywana w Programie Hollywood.

Jeżeli masz problemy z tarczycą, Hashimoto i wydaje Ci się, że tyjesz od powietrza…

Agnieszka M.

Agnieszka przechodziła przez wszystkich dietetyków w mieście a efekty które otrzymywała były mizerne, często pojawiał się efekt jojo… Program Hollywood przyniósł spektakularne efekty, Agnieszka całkowicie pozbyła się przemęczenia, bólów głowy, napadowych potrzeb jedzenia słodyczy.

Jeśli wciąż ciężko Ci zaufać po nieudanej współpracy, gdzie miałaś obiecane złote góry a dostarczone to, co wszyscy…

Paulina 

Czas: 5 tygodni współpracy

Wynik:
pas -8 cm
biodra -11 cm
uda -6 cm
>waga -7 kg<

Jeśli próbowałaś już wiele diet i wciąż nie osiągnęłaś efektów…

Monika 

Czas: 6 tygodni współpracy

Wynik:
klatka piersiowa -9cm
talia -8 cm
pas w pępku -9cm
ramiona -4cm
biodra -5cm
udo -5cm
łydka -2cm
waga -4kg

Jeśli wydaje Ci się, że już żadna dieta Ci nie pomoże

Agnieszka 

Czas: 5 tygodni współpracy

Wynik:
talia -8cm
pas -11cm
udo -6cm

“Twój program jest moim trzecim podejściem do osiągnięcia zgrabnej sylwetki. Pierwsze dwa razy to były diety ustalone przez dietetyka. Chudłam dość szybko ale po pewnym czasie posiłków z diety nie byłam już w stanie jeść. Niestety pojawił się efekt jojo. Na dwa lata dałam sobie spokój i trafiłam w sieci na reklamę Twojego programu. I nagle szok, moja sylwetka tak się zmieniła, że kiedy zrobiłam zdjęcia do Twojego konkursu to nie wierzyłam że to ja. Chciałam schudnąć i przy tym modelować ciało i to się udaje niesamowicie. Dietę stosuję pilnie, ale potrawy mi się nie nudzą, są szybkie i pyszne. Program jest wspaniały. Rano jem śniadanie i w pracy w biurze w ogóle nie jestem głodna. Efekty w sylwetce są niesamowite. W weekend była u mnie siostra i jak zobaczyła efekty, to była w szoku.”

Tak. System Hollywood nie wymaga żadnego sprzętu, jednak niewielka inwestycja w sztangielki zdecydowanie przyśpieszy rezultaty.

Nie potrzebujemy więc siłowni do wykonania pełnych założeń Programu. W sytuacji, gdy stan się odmieni – będziemy przygotowywać programy z uwzględnieniem większej ilości sprzętu, jeśli będzie Ci na tym zależało.

To jest zależne od Ciebie. Mogę Ci powiedzieć, że dużo szybciej, niż Ci się wydaje!

Zanim zacznę opowiadać o sukcesie moich podopiecznych, chciałbym pokazać Ci swoje doświadczenie gdy zaczynałem…

Wiele temu wykupiłem usługi trenera online, który kosztował mnie 1000zł. Wszystko co dostałem ze swojej inwestycji była rozpiska pdf i kontakt raz na 2 tygodnie.

Czyli wiesz, to nie jest nawet cząstka tego co nasz program oferuje dla Ciebie.

Jednak po kilku tygodniach zauważyłem progres, którego nie widziałem przez cały rok trenując samemu. Byłem zadowolony z tego jak moja sylwetka się zmienia, ale im większe zmiany widziałem tym więcej pytań miałem. Kontakt co 2 tygodnie był zdecydowanie za rzadki. W kolejnych miesiącach i latach współpracowałem z trenerami w mieście, dzięki czemu doszedłem do Mistrzostw Polski w kulturystyce i Mistrzostw Europy w Męskiej Sylwetce, będąc reprezentantem kraju.

Zawodniczą formę robiłem w 3 miesiące.

Dzielę się tym z Tobą dlatego bo chcę byś wiedziała, że przeszedłem w życiu przez wielu trenerów, programów treningowych i metod współpracy. Wymarzoną sylwetkę nie jest trudno zbudować w krótkim okresie – problemem jest utrzymanie jej w przyszłości.

Okej, więc chciałbym podzielić się z Tobą kilkoma statystykami.

98% trenerów którzy świadczą swoje usługi online, zajmują się przede wszystkim treningami personalnymi. Rozpisują dietę, trening i oczekują raportów co 1-2 tygodnie. W treści wiadomości najczęściej można odczytać: “Jest ok, nic nie zmieniamy”.

Właśnie dlatego koło 80% osób które poszukują trenera online rezygnują ze współpracy po pierwszym miesiącu. Dosłownie 8 / 10 osób jest niezadowolona, ponieważ oczekują większego wsparcia i czegoś więcej, niż tylko PDF.

 

Z Programu Hollywood odeszło ok 4% ludzi. Zdarza się – nie wszystkim odpowiadają nasze metodyki, sposób współpracy. Żeby to zminimalizować, do programu dołączyli inni trenerzy dla jeszcze lepszej kontroli. W 2 miesiące dołączyło do programu ponad 100 kobiet.

 

Statystyki nie kłamią.

 

Mamy bezpośredni kontakt 3x w tygodniu, a 2x w tygodniu live. Mamy możliwość kontaktu telefonicznego (ważne: to jest włączone w nasz program).

 

Teraz daję Ci wyzwanie, byś pokazała mi inny Program Online, który zrzesza tyle osób w jednym miejscu, dając takie usługi i przynosząc takie efekty!

 

Ale tutaj jest nasz sekret. Naszym celem nie jest to, byś schudła kilka kg. Naszym celem jest to zrobienie Sylwetki Hollywood i awansowanie do kolejnych jego etapów.

Sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność. My dostarczamy idealny Program Treningowy, ale nie zrobimy za Ciebie treningu. Dostarczamy dietę, ale nie ugotujemy za Ciebie. Dajemy Ci 50%. Jeśli dasz od siebie 50%, nie potrzebujesz gwarancji.

Program Hollywood to nie jest wysłanie diety i treningu. To znaczy.. Oczywiście, otrzymujesz profesjonalnie rozpisaną dietę z listą zakupów, przepisami, kalorycznością i listą zamienników. Otrzymujesz treningi w formie pdf i wideo, byś dokładnie wiedziała w jaki sposób wykonywać ćwiczenia.

Jednak to jest 20% programu. 80% jest to, co dzieje się w naszej prywatnej grupie na Facebooku. Mamy tam kontakt przynajmniej 3x w tygodniu. Uczymy się metod które poznawałem przez 15 lat i na które wydałem ponad 400tys PLN.. Otrzymujesz dostęp do bazy wiedzy skoncentrowanych w prostych wskazówkach, które możesz wdrożyć od razu.

Zawsze jest taka możliwość. Nie zawsze jednak powinno się przyspieszać proces. Naszym celem jest to, by osiągnąć efekty maksymalnie szybko w zdrowy sposób.. Oznacza to, że nie będziemy poganiać Twojej fizjologii. Ale jak najbardziej, wiele naszych podopiecznych zrzucało +1kg tygodniowo.

Pierwsze 3 miesiące poświęcone są na to, by zresetować organizm i zacząć spalać maksymalnie dużo tkanki tłuszczowej. Przez kolejne 6 miesięcy skupiamy się na tym, by wymodelować Twoją sylwetkę w 100%, wchłonąć nadmiar skóry i wyszlifować proporcje. Ostatnie 3 miesiące to proces odmładzania organizmu i wyprowadzania z diety. 

Możesz zakończyć Program Hollywood po 3 miesiącach, gubiąc w ten sposób kilkanaście kilogramów. Jeśli jednak uznasz, że chcesz dokonać trwałej metamorfozy sylwetki i już nigdy nie potrzebować kolejnego dietetyka / trenera – 12 miesięczny Program Hollywood jest dla Ciebie!

Oto w czym Ci pomożemy..

 • Pomożemy znaleźć przyczynę braku dotychczasowych efektów
 • Pomożemy w doborze ćwiczeń pod Twoje cele
 • Pomożemy w doborze odpowiedniej ilości serii, powtórzeń
 • Pomożemy w doborze programu pod Twój typ sylwetki
 • Pomożemy w doborze odpowiednich składników diety
 • Pomożemy w doborze suplementacji
 • Pomożemy w bieżącym dokonywaniu zmian kaloryczności
 • Pomożemy w bieżącym dokonywaniu zmian makro składników
 • Pomożemy w utrzymaniu regularnego progresu 
 • Pomożemy w poprawie regeneracji nocnej
 • Pomożemy w poprawie rytmu dobowego
 • Pomożemy w obniżeniu stresu
 • Pomożemy w trwałej zmianie nawyków żywieniowych
 • Pomożemy w ustawieniu grafiku na treningi
 • Pomożemy w dostarczeniu motywacji
 • Pomożemy w dostarczaniu grupy wsparcia
 • Pomożemy w przypominaniu się o wykonanie programu
 • Pomożemy w regeneracji organizmu
 • Pomożemy w uzupełnieniu niedoborów żywieniowych
 • Pomożemy w pozbyciu się uczucia piłki w brzuchu
 • Pomożemy w poprawie samooceny
 • Damy Ci możliwość kontaktu telefonicznego 1na1
 • Damy Ci możliwość oglądania webinarów 2x w tygodniu
 • Damy Ci możliwość bezpośrednich konsultacji
 • Damy Ci możliwość nielimitowanego zadawania pytań

Dodatkowo, damy Ci program przygotowany krok – po – kroku i utrzymamy kontakt z Tobą, byś wykonywała efektywnie zadania z nielimitowanym kontaktem. W ten sposób zbudujesz Sylwetkę Hollywood.

 

Oczywiście. My jesteśmy dla CIEBIE. Pozwól, że nakreślę jak to błyskawiczne wsparcie wygląda.

Po dołączeniu do Programu otrzymasz dostęp do serii wideo “Wystartuj od razu!”. To pozwoli Ci na zrozumienie podstaw diety i treningu w ultra – szybkim tempie, więc efekty możesz zobaczyć od razu.

Oczywiście. Szczerze mówiąc, to najlepszy moment by rozpocząć swoją przygodę. To oznacza, że możemy wyznaczyć najszybszą drogę do zbudowania wymarzonej sylwetki. Tak długo jak będziesz wprowadzać nasze wytyczne do życia, będziemy prowadzić Cię we właściwym kierunku.

Niestety. Czysta prawda: Jeśli nie jesteś wystarczająco pewna by na siebie postawić, ja tym bardziej nie będę w stanie postawić na Ciebie inwestując swój czas, wysiłek i pieniądze.

 

Sukces to w 100% Twoja odpowiedzialność.

Oczywiście. Mamy wielu podopiecznych z Kanady, USA, Anglii, Niemczech, Holandii. Dopóki masz dostęp do internetu, dopóty będziesz mogła korzystać z programu. Bez problemu znajdziemy produkty w Twoim pobliskim sklepie, pomożemy znaleźć suplementy, sprzęt, lub najlepszą siłownię w okolicy.

Testowałem wiele diet. Prawdopodobnie każdą o której słyszałaś. Wysokobiałkowe, niskokaloryczne, detoksy, włącznie z głodówkami trwającymi blisko 2 tygodnie..

W przeciwieństwie do wielu trenerów którzy stosują tylko i wyłącznie jeden schemat, mój program przyciąga wiele kobiet z różnymi przyzwyczajeniami żywieniowymi.

Jednak podopieczne które osiągają najszybsze efekty, stosują dietę z 3-4 posiłkami dziennie, eliminując produkty niekorzystne dla zdrowia i zmieniając kalorykę w konkretnych dniach i tygodniach.

Po zminimalizowaniu czasu spędzonego w kuchni, zaoszczędzonych pieniądzach na zakupach i przyzwyczajeniu organizmu do rzadszych posiłków, zmieniamy makroskładniki w diecie aby rozpocząć proces OOOŚ (Odmładzania Organizmu Od Środka).

Zdecydowanie tak. Naszym celem nie jest to, byś jadła ciągle według kartki. Wiemy, że będziesz wychodzić na miasto, chodzić na imprezy, pić Prosecco i jeść pizzę. Właśnie dlatego damy Ci narzędzia byś mimo to wszystko, mogła robić szybki progres.
Dzięki regularnym webinarom poznasz sekrety odżywiania Gwiazd Hollywood, dzięki czemu utrzymywanie wymarzonej formy.. nigdy nie będzie prostsze.

Współpracując bezpośrednio z kobietami na treningach personalnych przez ponad 9 lat, doskonale to rozumiem. Prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu by rozpocząć metamorfozę sylwetki.

Wszystkie programy treningowe, rozpiski żywieniowe, webinary i wskazówki – są dedykowane dla kobiet, które nie mają czasu na długie treningi i monotonne diety.

Chodzi o to, by pracować mądrzej, nie ciężej. Pokażemy Ci jak to zrobić.

PS. Ludzie sukcesu nie uzależniają swoich sukcesów od okoliczności co sprawia, że każdy moment jest idealny by zacząć.

Przedstawię Ci 7 powodów, dlaczego.

 • Uczysz się od człowieka, który był najmłodszym członkiem siłowni (w wieku 13 lat), startował w Mistrzostwach Polski i Europy w zawodach sylwetkowych, odbył kursy u czołowych specjalistów w Polsce.
 • Byłem trenerem personalnym przez ponad 9 lat, przeprowadzając średnio 200 treningów personalnych miesięcznie. Od zawsze miałem zapełnione grafiki z listą oczekujących. 
 • Przeprowadziłem ponad 1000 metamorfoz kobiet, które nie musiały rezygnować z ulubionych produktów i wykonywać monotonnych treningów.
 • Jestem trenerem online w 100%. Oznacza to, że zajmuję się tym zawodowo i profesjonalnie. Nie traktuję tego jako “dodatkowego zajęcia”, wracając zmęczony do domu i odpisując wiadomości “na odwal”.
 • Trenuję nieprzerwanie od 13 roku życia. Przechodziłem przez fazy dorastania, problemy finansowe, brak czasu, zwątpienia, nie rezygnując nawet przez miesiąc z treningów. Większość trenerów zaczęło trenować wtedy, gdy zobaczyło w tym zysk.
 • Pracowałem po 12-15h dziennie, więc doskonale wiem co to znaczy mieć ograniczony czas na trening.
 • Przetestowałem na sobie chyba każdą możliwą dietę, począwszy od tych bardzo eliminacyjnych, poprzez niskokaloryczne, skończywszy na głodówkach. Znam doskonale branżę fitness.

Szczerze mówiąc, nie znam wielu trenerów którzy osiągnęli choć ułamek tego co ja. A nawet jeśli tacy są, to nie sądzę by było ich wielu.

Więc jeśli chcesz kogoś zatrudnić, to masz dwie opcje: zatrudnić guru ALBO eksperta. Guru to ktoś, kto był w stanie osiągnąć efekty jednorazowo. Ekspert to osoba, która produkuje efekty regularnie. Myślę, że wybór jest oczywisty.

Wszystko sprowadza się do fizjologii ludzkiego ciała. Im więcej mamy tkanki mięśniowej, tym szybciej spalamy tkankę tłuszczową. Poza tym to właśnie stosunek mięśni do tłuszczu świadczy o tym, czy nasza sylwetka wygląda atrakcyjnie.

Poza tym, lubię produkować efekty szybko. Stosując obciążenia zewnętrzne, nasze ciało poddawane jest bardzo dużej próbie a efektem są bardzo szybkie zmiany.

Ale jest haczyk..Jeśli ten trening będzie nieprzemyślany i niedostosowany, to może rozbudować nie te partie mięśniowe na których nam zależy.

Nie mam nic do cardio, jest bardzo dobre dla naszego zdrowia.

Jednak przygotowując się do Mistrzostw Europy w kategorii “Men’s Physique”, wykonywałem aeroby 3x dziennie i doskonale wiem, że to jest najgorsza forma na spalanie tkanki tłuszczowej. Poza tym.. jedna z najnudniejszych.

Prawdopodobnie nie osiągnęłaś efektów bo uczyłaś się od osoby, która się nauczyła od innego trenera co powinna robić. Albo to, co podziałało kiedyś na niego. Ale to NIE jest Twoja wina.

Główne zdanie, które słyszę od swoich podopiecznych przechodzących do mojego programu: “Dopóki trzymałam się zaleceń było ok, ale na dłuższą metę nie da się tego stosować.. po wszystkim wróciła ta sama waga”.

Dajmy przykład jednej sytuacji.

Zatrudniasz trenera, a Twoim celem jest spalenie opornej tkanki tłuszczowej. On przygotowuje dla Ciebie dietę

Jest ona dobrze zblinasowana i przynosi efekty.. Ale dotychczas wychodziłaś w weekendy na miasto, wypijałaś butelkę Prosecco i cieszyłaś się z życia. Odkąd rozpoczęłaś dietę, zaczęłaś rzadziej wychodzić w trosce o swoją formę. Rzadziej również spotykasz się ze znajomymi, bo unikasz okazji “złamania diety”.

 

Wytrzymujesz tak tydzień, miesiąc, widzisz pierwsze zmiany i postanawiasz uczcić to, idąc do ulubionej restauracji. Progres zaczyna zwalniać a Twój trener mówi Ci o tym, że nie powinnaś jeść nic spoza diety, a alkohol jest wykluczony. Więc wracasz do diety.

Najczęściej ludzie wytrzymują jeszcze 1-2 tygodnie, aż w końcu całkowicie odpuszczają..

.. Tymczasem, wystarczy zastosować konkretny protokół żywieniowy by móc pozwolić sobie na dowolne odstępstwo z diety, zachowując ten sam progres i być na diecie, nawet o tym nie wiedząc.

Podsumowując:

Modelowanie sylwetki to praktyka, a nie teoria. Właśnie dlatego nasz program przynosi tak szybkie rezultaty, bo uwzględnia każdą możliwą sytuację, która może Cię spotkać.

Rozumiem Cię doskonale. Kiedyś też bałem się inwestowania w wiedzę innych osób i myślałem, że dojdę tam gdzie chcę całkowicie samemu.. Wydawało mi się, że tempo osiąganych efektów było szybkie – dopóki nie zatrudniłem swojego pierwszego trenera.

 

Po pierwszych 3 miesiącach osiągnąłem efekty takie, na jakie wcześniej pracowałem samodzielnie przez 2 lata.

 

Więc jeśli jesteś delikatnie przestraszona, to jest to całkowicie normalne. Znaczy, że traktujesz poważnie tą możliwość inwestycji. Ale zapewniam Cię, że strach jest Twoją drogą do wolności!

Nie będziesz. Bardzo szanuję pieniądze, dlatego w diecie nie znajdziesz żadnych drogich produktów. Nie będziesz ich również marnować, dodając np. 1/5 ananasa, a resztę wyrzucając do śmietnika, bo kolejnego dnia tego już nie ma w diecie.

W zasadzie, dzięki jednemu krótkiemu e-bookowi zaoszczędzisz ok. 100zł miesięcznie na liście produktów, których nie warto kupować (a powszechnie znane są jako “zdrowsze”).

Nie współpracuję z żadną firmą w piramidzie finansowej. Oznacza to, że nie promuję suplementów z 500% marżą.

Niektóre suplementy uważam za niezbędne. Mówię tutaj o witaminach i minerałach które nie zawsze mamy możliwość uzupełnić w normalnej diecie. Współpracuję z hurtownią, która dodatkowo udziela rabatu – tak więc jeśli postanowisz je zakupić, otrzymasz je w najniższej możliwie cenie.

Jestem zwolennikiem działań szybkich, zdecydowanych, ponieważ tylko i wyłącznie wtedy jesteśmy w stanie dokonać realnych zmian.

 

Właśnie dlatego, nawet jeśli nie masz badań – możesz przystąpić do Programu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to zespół zrobi z Tobą wywiad i dokładnie powie, co należy przebadać. Wtedy skorygujemy wszystkie wytyczne.

Tak jest. Podczas regularnych konsultacji dostosowujemy kaloryczność i trening pod konkretny cel. Wystarczy, że przedstawisz nam realnie jaki efekt chcesz uzyskać, a my dostosujemy wszystko pod Ciebie.

Proces budowy beztłuszczowej tkanki mięśniowej jest jednym z głównych założeń Programu Hollywood, także bez problemu będziemy w stanie doprowadzić Cię do Twojego celu.

Oczywiście. Z biegiem lat zmienia się metabolizm i zapotrzebowanie na konkretne mikro, makro elementy.

Na podstawie regularnych konsultacji będziemy dostosowywać tak, byś czuła się komfortowo i rozpoczęła proces OOOŚ (Odmładzania Organizmu Od Środka).

Nie ma takiej konieczności. Wszystko czego potrzebujesz, to para sztangielek.

W dalszych etapach Programu, Twoje ciało będzie stawało się silniejsze, dlatego będzie konieczne dokupienie obciążenia, pomogę Ci znaleźć najlepsze w stosunku cena / jakość (najczęściej to inwestycja poniżej 200zł). To bardzo dobra wiadomość! Trening przez cały czas na tych samych obciążeniach oznacza brak progresu, a Program Hollywood to ciągły progres!

Pierwszy etap Programu Budowy Sylwetki Hollywood trwa 3 miesiące. Po nim jest drugi etap, Hollywood 2.0 trwający 6 miesięcy.

Oczywiście. I bardzo do tego zachęcam. Nie dość, że zaoszczędzisz pieniądze to i będziesz miała dużo większy bodziec motywacyjny.

Osobiście, każde szkolenie które wykupuje zawsze opłacam z góry, bo to zmusza mnie do natychmiastowej pracy i jeszcze szybszych efektów.

Nie ma żadnych. Wszystko czego potrzebujesz, to para sztangielek.

Są dwie możliwości dokonania opłaty – przelewem tradycyjnym lub przez kartę płatniczą. Podczas rozmowy telefonicznej o Twojej metamorfozie ja albo ktoś ode mnie z zespołu przekaże Ci instrukcje.

Zawsze sugeruję najpierw podejmować decyzję, a całą resztę później. A jeśli to z Twoim partnerem musisz przedyskutować, użyj tych 3 magicznych słów: “Zaufaj mi, Kochanie!”

Posłuchaj. Jedyną przyczyną potrzeby przedyskutowania podjęcia decyzji z partnerem jest brak zaufania.

Czy chcąc kupić sobie ulubioną sukienkę, pytasz się partnera o zdanie i w zależności od jego opinii podejmujesz decyzję, czy ją kupisz? Nie, bo wiesz co jest dla Ciebie dobre.

Jeśli nie wierzysz wystarczająco w siebie, by podjąć decyzję – zawsze będziesz z tyłu. Więc, najpierw podejmij decyzję, a partnerowi powiedz 3 magiczne słowa: “Zaufaj mi, Kochanie!”

Jeśli jednak w 100% potrzebujesz akceptacji partnera, bądź z nim podczas rozmowy a odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Jasne. Najpierw porozmawiasz ze mną albo kimś z mojego zespołu byśmy zweryfikowali, czy nasz Program będzie odpowiedni dla Ciebie. To da Ci szansę by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Przeciągnij do góry i rozpocznij teraz uzupełniać formularz, by zarezerwować rozmowę.