VIP Oferta! Ekskluzywny Optymalizator Hormonów (Specjalnie dla uczestniczek programu)

Zoptymalizuj swoje hormony by zwiększyć swoją energię i szybko spalić oporną tkankę tłuszczową!

Czy chciałabyś uzyskać efekty jeszcze szybciej? Teraz możesz przyśpieszyć pracę swojej tarczycy, pozbyć się potrzeby podjadania cukrów.. zaledwie w 7 dni!

Przedstawiam Ci swój autorski program, oparty na doświadczeniu na nauce:

  • Rozkręć swoją tarczycę,
  • 7 Dniowy Detoks od cukru.
  • Przepisy na spalające tłuszcz w dzień i w nocy!

(nie znajdziesz tych programów nigdzie indziej – to specjalny dodatek tylko do tego planu)

Z uwagi na to, że podjęłaś decyzję dołączenia do programu – chciałbym Ci się odwdzięczyć proponując program z którego korzystają moje klientki płacące kilkaset złotych miesięcznie.

Zawiera on protokół przyśpieszające pracę tarczycy, 7 dniowy detoks cukrowy i przepisy spalające tłuszcz na dzień i noc.

 

Dzięki tym protokołom przyspieszysz dwukrotnie tempo spalania tkanki tłuszczowej, Twoja tarczyca zacznie pracować dużo szybciej – przez co przestaniesz “tyć od powietrza”.

 

KORZYŚCI Z AKTUALIZACJI VIP

Rozkręć Swoją Tarczycę – dzięki temu protokołowi Twój organizm zacznie 2x szybciej spalać oporną tkankę tłuszczową!

7 Dniowy Detoks Od Cukru – pozbędziesz się potrzeby podjadania słodyczy.. raz na zawsze!

Przepisy spalające tłuszcz na noc – dzięki tym prostym produktom, zaczniesz spalać tłuszcz nawet wtedy gdy nic nie robisz!

Przepisy spalające tłuszcz na dzień – te produkty spowodują, że będziesz jadła więcej.. i chudła szybciej!

Będąc trenerem przez ponad 10 lat obserwowałem klientki klubów sportowych, które trenowały bardzo ciężko.. ale nie uzyskiwały praktycznie żadnych rezultatów. Mijały miesiące, odżywiały się zdrowo ale wciąż nie mogły zredukować opornej tkanki tłuszczowej..

W 99% przypadków chodziło o powolną pracę tarczycy. Jeżeli nie usprawni się jej pracy, to każda deficytowa dieta i coraz cięższe treningi.. będą jeszcze gorzej wpływały na sylwetkę.

Właśnie dlatego stworzyłem bezpieczną i skuteczną metodykę, która pozwoli Ci wymodelować swoją sylwetkę.. na zawsze.

Bardzo ważna informacja!
Ten program jest dedykowany dla kobiet, które mają “zastój” w odchudzaniu, lub chcą osiągnąć maksymalnie szybkie rezultaty w krótkim czasie, bez efektu jojo.

PROTOKÓŁ VIP #1

VIP Protokół na Rozkręcenie Tarczycy (wartość 297 zł)

Ten protokół oparty jest na czystej nauce i fizjologii ludzkiego ciała. Metody w nim zawarte radykalnie przyśpieszają proces spalania tkanki tłuszczowej z uwagi na lepszą konwersję hormonów tarczycy. 

Są to sprawdzone i działające metody. który zatosowałem na ponad 7000+ kobiet w celu trwałego wymodelowania sylwetki. Klientki zachowują efekty nawet po zakończonej współpracy ze mną.

Ten protokół to metoda, która jest oparta na wiedzy medycznej, dietetycznej i trenerskiej. Efekty zobaczysz po kilku dniach. Dzięki tym prostym zmianom przekonasz się, jak łatwy może być proces modelowania Twojej sylwetki.

PROTOKÓŁ VIP #2

VIP 7 Dniowy Detoks od Cukru (wartość 147 zł)

Czy zdarzyło Ci się wyłamać z diety z uwagi na to, że ktoś przyniósł coś słodkiego do mieszkania? Albo to, że po zjedzeniu posiłku miałaś dużą potrzebę “dojedzenia czegoś słodkiego”?

Badania dowodzą, że cukier uzależnia silniej od narkotyków. Jak doskonale wiemy – cukier zalewa wszystkie półki sklepowe w różnej formie i ciężko jest z niego zrezygnować..  chyba, że pozbędziemy się przyczyny. 

VIP Detoks spowoduje, że podniesiesz poziom Leptyny (hormonu sytości) a obniżysz Greliny (hormonu głodu), dzięki czemu raz na zawsze pożegnasz się z potrzebą podjadania cukru.

PROTOKÓŁ VIP #3

System Zwalczający Cellulit w 20 dni! (wartość 147 zł)

Podczas spalania opornej tkanki tłuszczowej niezbędne jest to, by zadbać o skórę.. i pozbyć się tej pomarańczowej. Połączeniu procesu Modelowania Sylwetki i Systemu Zwalczającego Cellulit przyniesie Ci holistyczne rezultaty. System Zwalczający Cellulit jest oparty na nauce i dietoterapii, dzięki czemu pozbędziesz się go w zdrowy sposób.. na trwałe. Zapomnij o “dołkach” w getrach, zakrywaniu ud chustami na plaży i unikania krótszych sukienek.. w 20 dni!

PROTOKÓŁ VIP #4

VIP Przepisy Spalające Tłuszcz w Nocy (wartość 147 zł)

Od naszego ostatniego posiłku jest zależne (czy) i jak dużo tłuszczu spalisz. Jeżeli ciężko będzie Ci zasnąć, albo będziesz przebudzać się w nocy – Twój metabolizm będzie spowalniać a w ciągu dnia będziesz stawać się coraz bardziej zmęczona. Właśnie dlatego w środku tego pakietu otrzymasz przepisy, dzięki którym zaśniesz jak dziecko.. a przez 8 godzin głębokiego snu będziesz spalać jeszcze więcej tkanki tłuszczowej. Przepisy te są bardzo łatwe do przygotowania a składniki znajdziesz w dowolnym sklepie. Efekty zobaczysz już Twojego następnego poranka.

PROTOKÓŁ VIP #5

VIP Przepisy Spalające Tłuszcz w Dzień (wartość 147 zł)

Jednym z sekretów utrzymywania szczupłej sylwetki jest to, by jeść produkty które wpływają na hamowanie apetytu.. i dodatkowe spalanie kalorii. W końcowym efekcie Twój organizm zużywa 25% energii pochodzących z tego, co zjesz. Prawdziwe ujemne kalorie! (PS. bez obaw, nie jest połykanie kostek lodu). Te kilkuminutowe przepisy dodadzą Ci dużo energii w ciągu dnia, ustabilizują hormony i pozwolą utrzymać uczucie “zassanego” brzucha na cały dzień. Dodatkowo zadbają o to, by poprawiać zdrowie Twoich jelit i pozbyć się nadmiaru wody z organizmu.. wszystko w przeciągu 2 dni! Gotowa by GWAŁTOWNIE PRZYŚPIESZYĆ spalanie opornej TKANKI TŁUSZCZOWEJ w każdym tygodniu i zobaczyć zauważalne efekty w przeciągu 48 godzin z tą VIP Aktualizacją, dostępną jedynie na tej stronie?

VIP Aktualizacja zawierające 7 Dniowy Detoks od cukru, System Podkręcający Pracę Tarczycy i Zwalczający cellulit, oraz posiłki spalające tłuszcz na dzień i noc jest warte... 885 zł...

Jednak..

Twój sukces jest dla mnie najważniejszy i wiem o tym, że te produkty w połączeniu z Wyzwaniem Bikini pomogą Ci zoptymalizować hormony, przyśpieszyć spalanie tłuszczu, dodać motywację i energię by uzyskać niesamowite efekty na całe życie!

Gwarantuję to z PEŁNĄ GWARANCJĄ ZWROTU PIENIĘDZY.

Więc, zamiast Twojej opłaty o wysokości 885 zł (pamiętaj, tyle płacą moje podopieczne w indywidualnej współpracy), oferuję Ci ten pakiet jedynie za…

 

87 ZŁ

(To obniżka o 90% z normalnej ceny w porównaniu do ogromnych zmian w Twoim życiu, których dokonasz!)

Ostrzeżenie! Widzisz tą ofertę tylko raz!