Druga VIP Oferta!

Teraz możesz spalić dodatkowe 5 kg, stworzyć Prawdziwą Sylwetkę Bikini w proporcjach 90-60-90, uzyskując moje WSZYSTKIE sekrety za jedynie 67 zł! Zgadza się… pełen pakiet jest warty kilka tysięcy złotych, jednak nie DZISIAJ!

Zgadza się… pełen pakiet jest warty kilka tysięcy złotych, jednak nie DZISIAJ!

To co znajdziesz w całym pakiecie pomogło tysiącom kobiet dokonać “ostatnich szlifów” sylwetki, podczas całego Wyzwania Bikini.. oddaję to wszystko za mniej niż 1 sesja treningu personalnego ze mną.

KORZYŚCI Z AKTUALIZACJI VIP2

VIP #1: TRENING

VIP Treninig na Odstające Pośladki
(wartość 197 zł.)

Wstępne zmęczenie mięśni, lepsza aktywacja i dokrwienie to elementy które przyspieszą rozbudowę Twoich pośladków. Dzięki temu treningowi w połączeniu z całym Wyzwaniem Bikini, podkreślisz swoje 90-60-90

VIP #2: PROTOKÓŁ

VIP 21 Dniowy Protokół HIIT
(wartość 197 zł)

21 Dniowy Protokół HIIT to bardzo prosty, ale wysoko efektywny zestaw treningowy, który bardzo mocno podkręci Twój metabolizm, jednocześnie powodując EPOC (excessive post-excercise oxygen consumption). To sytuacja w której po zakończeniu ćwiczeń, spalasz dodatkowo tkankę tłuszczową. Dzięki temu szybko zaczniesz zmniejszać obwód swojej talii.

VIP #3: TRENING

Trening na Push Up
(wartość 197 zł)

Odpowiednie ćwiczenia ukierunkowane we właściwy sposób są w stanie podnieść piersi dając efekt tzw “push-up”. To całkowicie naturalny proces modelowania kobiecej sylwetki w 100% możliwy do osiągnięcia poprzez konkretny system treningowy.

VIP #4: TRENING

Tygodniowa Dieta Dla Całej Rodziny
(wartość 197 zł)

Czy zdarzyło Ci się, że przygotowywałaś posiłki dla siebie.. a później dla innych domowników? Chciałabyś zarazić swoich najbliższych zdrowym modelem odżywiania? Dzięki temu tygodniowemu jadłospisowi wszyscy będą zachwyceni Twoją kuchnią a Tobie będzie łatwiej utrzymać formę przez kolejne miesiące.

VIP #5: Szejki

22 Przepisy Na Odchudzające Szejki
(wartość 147 zł)

Koktajle potrafią przyśpieszyć spalanie tłuszczu... ale również bardzo spowolnić. Dzięki tym przepisom dużo szybciej zbudujesz wymarzoną sylwetkę, dodatkowo poprawiając pracę swoich jelit. Dzięki temu pozbędziesz się uczucia “piłki” w brzuchu, a on stanie się bardziej zassany i płaski.

VIP #6: Desery

15 Przepisów na Wysokobiałkowe Desery
(wartość 147 zł)

Desery kojarzą się z dużą ilością cukru, które przekreślają możliwość szybkiej budowy sylwetki.. ale nie te, które znajdziesz w środku Wysokobiałkowych Deserów. Nie dość, że są pyszne to i powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, to prawdziwe ujemne kalorie!

VIP #7: Przekąski

20 Przepisów na Szybkie Przekąski W Pracy
(wartość 147 zł)

Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków do pracy? Zdarza Ci się czuć głód w pracy i nie wiesz co możesz zamówić z restauracji, lub kupić w sklepie spożywczym? Dzięki 20 Szybkim Przekąskom już nigdy nie będziesz miała z tym problemu.

To co znajdziesz w środku tego całego pakietu pozwoli Ci na to, by zbudować swoją wymarzoną sylwetkę dużo szybciej i łatwiej. Są one idealnym uzupełnieniem całego Wyzwania Bikini.

Szczerze mówiąc, tutaj jest esencja mojej wiedzy którą poznawałem przez ostatnie 10 lat.. i cały mój zespół odradzał mi to, bym przekazywał swoje sekrety za tak niską cenę. Ja jednak pragnę Twojego sukcesu. Wiem, że jeżeli zobaczysz dużą zmianę to polecisz Program innym.. a więc to układ win2win. Wierz mi – tysiące kobiet korzystało już z tych przepisów, treningów.. są one sprawdzone i działające. Większość z nich będziesz stosowała do końca swojego życia z uwagi na to. że ciężko będzie Ci z nich zrezygnować. Przyniosą Ci rezultaty w BARDZO krótkim czasie!
Więc podejmij decyzję TERAZ za jednorazową płatność 67 zł!

Ostrzeżenie! Pamiętaj, że jeżeli opuścisz tą stronę to cały pakiet w obniżonej cenie zniknie i jeżeli będziesz chciała go kupić – cena będzie o 70% większa!

Nie, dziękuję. Rozumiem, że to jest jednorazowa opcja by zaoszczędzić 90% gotówki i uzyskać te wszystkie materiały, które pozwolą mi osiągnąć efekty jeszcze szybciej…