O mnie

Nazywam się Michał Bieńko i jestem trenerem personalnym oraz członkiem Polskiej Kadry Narodowej w kategorii Plażowe Fitness Mężczyzn.


Od 9 lat pasjonuję się sportami siłowymi i zdrowym trybem życia.
Od 5 lat startuję w zawodach sylwetkowych a od 4 lat prowadzę treningi personalne redukujące zbędne kilogramy i pomagające moim klientom osiągnąć sylwetkę o jakiej zawsze marzyli. Jestem studentem Prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Równolegle cały czas pogłębiam swoją wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego ciała czerpiąc od najznakomitszych Polskich i zagranicznych zawodników, lekarzy i fizjoterapeutów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zdrowie.


Wraz ze swoimi podopiecznymi zrzuciłem setki kilogramów zbędnego tłuszczu i zbudowałem dziesiątki kilogramów mięśni. Jestem aktywnym zawodnikiem sportów sylwetkowych specjalizującym się w treningach personalnych dla nie kulturystów.


Po pierwsze, zmieniam nawyki żywieniowe, bez wprowadzania rygorystycznych posiłków i uczę jak sobie radzić z napadami na „coś słodkiego”, co prowadzi do zwiększonej witalności i większej energii w życiu codziennym i rodzinnym.


Po drugie, pomagam osobom z nadwagą oraz świeżo upieczonymi mamom w redukcji zbędnych kilogramów oraz powrocie do dawnej sylwetki, tak by znowu czuły się dobrze we własnym ciele.


Po trzecie, buduję skrojone na miarę plany treningowe dla określonych osób realizujące wyznaczone cele. Zajmuję się tym od 4 lat a w 2015 roku zostałem powołany do Reprezentacji Polski.